
Pohodlí / Activewear · Snadné
Pyžamové kalhoty / Loungewear
Volné domácí nebo pyžamové kalhoty — volný střih, elastický průvlek v pase, ve flanelu nebo žerzej.
Nastavitelné možnosti stylu: 4
Forma: 40 MTC · Misura: 50 MTC · Precisa: 60 MTC
Vytvořit střihMožnosti stylu
Nastavitelné možnosti stylu: 4
- Varianta délky
Změní cílovou délku oděvu bez přepnutí na jiný základní blok.
Varianty: dlouhý, capri kalhoty, kraťasy
- Typ materiálu
Vybírá typ materiálu pro optimalizaci záložek a konstrukčních detailů.
Varianty: tkaná látka, úplet / jersey
- Šířka nohavice
Ovládá šířku lemu nohavice.
Varianty: standardní, široká
- Boční kapsa
Přidává nebo odstraňuje boční kapsu vsazenou do bočního švu.
Přepínač: zapnuto nebo vypnuto
Míry, které tento střih potřebuje
Engine kreslí tento model z 4 tělesných měr. Zadáš je jednou v profilu, u každé je nápověda, jak měřit.
Obvod pasu
Měř v nejužším místě trupu (v pase).
Obvod boků
Měř v nejširším místě boků a hýždí, metr drž vodorovně.
Vnitřní délka nohavice
Vnitřní délka nohy od rozkroku ke kotníku.
Hloubka sedu
Výška sedu — měř vsedě: posaď se rovně na tvrdé rovné sedadlo a změř z boku od pasu k ploše sedadla. Vestoje vyjde míra příliš malá.
Díly střihu
Pro ukázkové míry (výška 176 cm, hrudník 96 cm, pas 78 cm, boky 102 cm) má střih 2 dílů. Rozměry pro tvé míry spočítá editor.
Přední nohavice
40,5 × 112,5 cm · stříhat 2×
Zadní nohavice
42,6 × 114,5 cm · stříhat 2×
Odhadovaná spotřeba látky
Přibližně 2,7 m na roli 110, 140, 150 a 160 cm nebo 1,4 m na roli 180 cm, pro stejné ukázkové míry a výchozí možnosti. Přesný odhad pro tvé míry uvidíš v editoru před stažením PDF.
Látky doporučené pro tento model: Bavlněný popelín, Flanel, Bavlněný batist.
Otázky ke střihu Pyžamové kalhoty / Loungewear
Jak získám střih Pyžamové kalhoty / Loungewear na své míry?
Přihlas se, zadej své míry jednou jako profil, vyber Pyžamové kalhoty / Loungewear a engine nakreslí střih přesně z těchto čísel. Nejdřív vidíš bezplatný náhled a platíš až při stažení PDF.
Potřebuji ke střihu Pyžamové kalhoty / Loungewear zkušenosti s konstrukcí?
Ne. Střih přijde připravený ke stříhání: s přídavky na švy, směrem osnovy, nástřihy a popisky dílů. Obtížnost šití tohoto modelu: Snadné.
Kolik stojí střih Pyžamové kalhoty / Loungewear?
Od 40 do 60 MTC podle konstrukčního režimu: Forma 40 MTC, Misura 50 MTC, Precisa 60 MTC. Náhled je zdarma a opětovné stažení uloženého střihu nikdy nic nestojí.
Můžu u modelu Pyžamové kalhoty / Loungewear změnit styl?
Ano. Nastavitelné možnosti stylu tohoto modelu jsou vypsané výše: 4 celkem. Nastav je před generováním, a když si to rozmyslíš, vygeneruj střih znovu s jiným nastavením.
Jaké soubory dostanu?
Pět PDF v jednom stažení: A4 a Letter (US) na slepení doma, A0 pro copy centrum nebo plotr a rozvržení pro projektor ve světlém a tmavém motivu.
Jak střih doma vytisknu a slepím?
Tiskni v měřítku 100 %, zkontroluj kontrolní čtverec, ořízni okraje stránek a slep je páskou podle značek pro napojení. Sekce nápovědy tě provede krok za krokem.
Co když se moje míry změní?
Aktualizuj profil a vygeneruj novou verzi místo přešívání starého střihu. Každá uložená verze zůstává v tvém archivu a můžeš si ji zdarma stáhnout znovu.